حضور هایک ویژن در Intersec دبی

حضور هایک ویژن در  نمایشگاه Intersec دبی :

Intersec بزرگترین و جامع ترین نمایشگاه و کنفرانس منطقه ای برای امنیت، ایمنی و حفاظت از آتش در خاور میانه است. Intersec در 19 سال گذشته نقش برجسته ای در بازتاب صنعت امنیتی در سراسر جهان ایفا کرده است.
Intersec در 19 سال گذشته نقش برجسته ای در بازتاب صنعت امنیتی در سراسر جهان ایفا کرده است. این نمایشگاه و کنفرانس یک نمایه قوی بین المللی را با یک تاثیر بزرگ منطقه ای ترکیب می کند.
Intersec دارای بیش از 27،000 بازدید کننده تجاری است و آخرین فن آوری ها و دستگاه های امنیتی و امنیت اطلاعات،
هواپیمایی، امنیت داخلی و پلیس، آتش نشانی و نجات و ایمنی و بهداشت را به نمایش گذاشت.

رشد مداوم Intersec می تواند به صنعت در حال رشد ایمنی و امنیتی در سراسر جهان و حمایت مداوم از مقامات محلی مانند پلیس دبی، آکادمی پلیس دبی و دفاع مدنی امارات متحده عربی نسبت داده شود. این عوامل Intersec نمایشگاه تجاری پیشرو در منطقه را در صنایع امنیتی، ایمنی و حفاظت ساخته اند و باید برای همه کسانی که در این بخش ها فعالیت می کنند، شرکت کنند.

Intersec به چهار بخش تقسیم می شود:

آتش و نجات، ایمنی و بهداشت، امنیت داخلی و پلیس و امنیت تجاری و اطلاعاتی. بخش آتش و نجات محصولات و خدمات را در پیشگیری و حفاظت از آتش، تجهیزات آتش نشانی، سیستم های هشدار دهنده و هشدار دهنده اضطراری و تجهیزات نجات پوشش می دهد.

حضور هایک ویژن در Intersec دبی :

شرکت هایک ویژن فناوری هوش مصنوعی را در نمایشگاه Intersec 2018 معرفی کرد که یک نمایشگاه برجسته در زمینه حفاظت، امنیت و حفاظت از آتش سوزی در دبی است. هایک ویژن دوربین های IP DeepinView Series و DeepinMind Series NVR های خود را با فناوری AI در غرفه خود نمایش می دهد. دوربین های امنیتی هایک ویژن با قابلیت DeepinView دارای تجزیه و تحلیل تخصصی از جمله شناسایی بدن انسان، تشخیص چهره، شمارش افراد، و مدیریت وسایل نقلیه برای برنامه های کاربردی ترافیک و Automatic Number Plate Recognition (ANPR) می باشد. NVR های هایک ویژن با امکان DeepInMind  از آلارم های کاذب که توسط اشیاء غیر انسانی ایجاد می شود،جلوگیری می کند. دیگر راه حل های برجسته شامل سیستم هوشمند هوشمند هایک ویژن (ITS) برای کاهش ترافیک و سری جدید دوربین های امنیتی DarkFighterX است که تصاویر رنگی را در محیط های بسیار کم نور ارائه می دهد.

ارسال دیدگاه

9 − پنج =