درباره ما

تامیران نمایندگی هایک ویژن

شرکت تامیران از سال 1382 در زمینه سیستمهای نظارت تصویری و حفاظتی شروع به کار نموده و کامل ترین عرضه کننده سیستهای مدار بسته و تجهیزات جانبی در سطح کشور می باشد.

فروشگاه شرکت واقع در خیابان جمهوری نرسیده به تقاطع حافظ خیابان لاله کوچه تلفنخانه پلاک 8 واحد 2 می باشد که توزیع کننده عمده محصولات هایک ویژن و تجهیزات جانبی میباشد و همچنین در زمینه مشاوره و اجرای پروژه های خصوصی و دولتی فعالیت داشته و آماده همکاری می باشد.

استراتژی شرکت ایجاد اعتماد متقابل فی مابین مشتریان و خود و همچنین ارائه مطلوب ترین خدمات از قبیل مشاوره و ارائه راهکارهای نظارت تصویری مبتنی بر دوربین مدار بسته بوده که با اتکا به خداوند و نیروی کار جوان و فعال و متخصص خود تا کنون در تمامی مراحل موفق بوده است .

محصولات ما از معتبر ترین تولید کنندگان دوربین مدار بسته دنیا از قبیل هایک ویژن ، سامسونگ می باشد. کلیه محصولات فوق دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و به بهترین شکل و سریعترین زمان ممکن ، پشتیبانی لازم را از مشتری های خود به عمل می آورد .

تامیران ا عتبار را ارزنده ترین سرمایه ای می داند که از دست دادن آن به مصداق عدم موفقیت است. به همین دلیل تمامی توجه خود را به رضایت مشتریان معطوف نموده و از طریق بخش پشتیبانی ،خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات را برای اطمینان خاطر هر چه بیشتر مشتریان ارائه می دهد.

تامیران پیشرفت خود را در گرو دریافت انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود می داند و از طریق ارتباط عمومی نظرات مشتریان را پیرامون محصولات و خدمات جویا می شود.

چشم انداز :

نگاه ما بسوی آینده است، همگام با گسترش روز افزون تکنولوژی بکار گیری و ارائه جدیدترین سیستم های حفاظتی دنیا و در پایان تامیران ، به دنبال بهترین هاست و بهترین ها را شایسته مشتریان خود می داند.

کیفیت محوری :

در تولید محصولات هایک ویژن هیچ قدمی بدون اطمینان از حفظ بالاترین سطح کیفیت برداشته نشده است