معرفی هایک ویژن

هایک ویژن در یک نگاه :

هایک ویژن (Hikvision) بزرگترین تولید کننده دوربین مداربسته می باشد  این شرکت چینی که در مدت کوتاهی موفق شد گوی سبقت را از رقبای خود ربوده و تبدیل به یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستمهای حفاظتی دنیا شود. تخصص اصلی هایک ویژن تولید تجهیزات مرتبط با نظارت تصویری (دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته)و همچنین طراحی و ساخت پکیج کامل دوربین مدار بسته و نوآوری در این محصولات است.

خط تولید هایک ویژن شامل دوربین ها و DVR ها و نرم افزار مدیریت تصاویر می باشد.

 هایک ویژن در سال 2001 در شهر هانگژو چین فعالیت خود را آغاز و در کمتر از 15 سال توانست بخش بزرگی از سهم بازار دوربین مدار بسته دنیا را از آن خود کند.

استراتژی فعلی هایک ویژن در جهت افزایش کیفیت عملکرد محصولات و ارتقا سطح کیفی تولید آنهاست این شرکت با ایجاد شبکه فروش آموزش دیده و فنی در سرتاسر دنیا امکان دسترسی مشتریان به محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب و کیفیت مطلوب فراهم آورده. هایک ویژن  در سالهای اخیر تلاش کرده در بازارهای مرتبط با سیستم های حفاظتی و نظارت تصویری مانند تجهیزات کنترل تردد، حفاظت مستقیم، اعلام حریق و … هم محصولات خود را گسترش دهد.

در واقع  هایک ویژن تنها برندی است که با ارائه راهکارهای مناسب توانسته در پروژه های کوچک (منازل، دفاتر و ساختمانهای اداری و تجاری کوچک و …) و پروژه های بسیار بزرگ (خطوط مترو،فرودگاهها و کارخانه های بزرگ و …) مورد استفاده قرار گیرد. دلیل این موضوع تولید بسیار متنوع از محصولات با توجه به نیاز مشتریان است. به طوری که مدلهای اقتصادی هایک ویژن میتوانندحتی با ارزانترین تجهیزات حفاظتی در بازار ایران رقابت کنند و همچنان کیفیت و استانداردهای خود را حفظ کنند.