هایک ویژن شریک ویژه مایلستون

هایک ویژن بعنوان شریک ویژه برنامه CAPP مایلستون معرفی شد:

کمپانی دانمارکی Milestone دارنده رتبه بیست و نهم رده‌بندی جهانی سال ۲۰۱۵ و صاحب امتیاز یکی از معتبرترین پلتفرم‌های متن‌‌باز مدیریت تصویر دوربین‌های تحت‌شبکه، از انتخاب هایک ویژن بعنوان الایت پارتنر (Elite Partner) برای برنامه Camera Partner Program موسوم به CAPP خبر داد.

تنها کمپانی‌هایی بعنوان الایت پارتنر یا شریک ویژه‌ی مایلستون انتخاب می‌شوند که دارای زنجیره فروش معتبر و قدرتمند در سراسر جهان بوده و توان پیشبرد اهداف این کمپانی در معرفی و توسعه پلتفرم‌های مختلف را داشته باشند.

پلتفرم مدیریت تصاویر تحت‌شبکه مایلستون به اعتقاد بسیاری از حرفه‌ای‌ها، بهترین و معتبرترین پلتفرم در عرصه سیستم‌های نظارتی بشمار می‌رود.

اغلب برندهای معتبر و درجه یک دنیا از پلتفرم VMS مایلستون در تولیدات خود بهره می‌برند و از این موضوع بعنوان یکی از نقاط قوت محصولات خود یاد می‌کنند.

از جمله محاسن این پلتفرم، متن‌باز بودن آن است که به تولیدکنندگان امکان می‌دهد بنا به نیاز و خواست مشتریان آن را تغییر و توسعه دهند.

مایلستون و هایک ویژن سابقه همکاری چندین ساله دارند و اعلام ارتقاء هایک ویژن بعنوان شریک ویژه، نشان‌دهنده عمیق‌تر شدن این همکاری است.

مایلستون قصد دارد فاصله توسعه محصولات خود را کاهش دهد و برای این منظور به مشارکت مستقیم تولیدکننده‌های بزرگ نیاز مبرم دارد و چه شریکی بهتر از هایک ویژن که با فاصله زیاد، بزرگ‌ترین فروشنده دوربین مداربسته در دنیاست.

 

ارسال دیدگاه

5 × یک =